VIRTUÁLNÍ CHARITATIVNÍ BĚH PRO KULÍŠKY

Datum konání: SOBOTA 17.dubna 2021 (celý den)
Místo konání: kdekoliv 
Startovné: žádné, jen elán a chuť vyrazit do přírody

Jelikož nebylo možno v řádném termínu pořádat Polanský charitativní běh, rozhodli jsme se vyhlásit Virtuální charitativní běh pro Kulíšky. 

Děkujeme všem za obrovskou účast a podporu tím, že jste se vydali 
kamkoliv si zaběhnout našich standardních 2.7 km, oblíbenou 10 km, nebo jen tak s rodinou, kočárkem, dětmi na procházku. 

______________________________________________________________________________________________

Pár komentářů za všechny:

______________________________________________________________________________________________

Rodinka Ernestová Držíme palce všem Kulíškům a rodičům. Přejeme hlavně to zdravíčko. Sama jsem si tím prošla před 18-ti lety. Dcera předčasně narozena. Děkuji všem skvělým lidem na neonatologickém oddělení Fakultní nemocnice Ostrava-Poruba.

Lenka Stryková Jana Lauterbachová a Tereza Stryková přímo na trase Polanský běh ... trošku blátivo a pěkně na pohodu pro Kulíšky

Alena Kortová s Jana Bartošová , i my jsme se šly projít pro dobrou věc v charitativním dresu v okolí Polanských rybníků. Všem Kulíškům přejeme hodně sil 

Plenky pro rodinu s trojčátky

Jsme moc rádi, že náš nadační fond může pomoci nejen Oddělení neonatologie FNO, ale také konkrétním rodinám s malými kulíšky, které na tomto oddělení strávily se svými dětmi kousek svého života.

Společnosti Procter and Gamble, která plenky Pampers vyrábí darovala v dubnu 2021 trojčátkům zásobu plenek na celý měsíc.

Druhou květnovou neděli slavíme Den matek a náš Nadační fond přišel s přáním a dárky za maminkami na Oddělení neonatologie. Maminky malých kulíšků, kteří jsou umístěni v inkubátorech či na různých přístrojích podporujících jejich léčbu, nemohou mít své děti stále u sebe a navštěvují je na JIRPN. Zde jim personál nabízí maximální soukromí a pohodlí pro kontakt se svým miminkem. Maminka zde poprvé dostane své nedonošené miminko na odhalený hrudník (klokánkování), nebo poprvé se učí miminko kojit nebo jen u něj odstříkává mateřské mléko. Největším dárkem pro maminky bylo zakoupení 2 elektrických, relaxačních křesel, které budou maminky na oddělení využívat ke kojení či klokánkování v celkové hodnotě 35 tisíc korun

Každá maminka navíc od NF dostala také přání s drobným dárkem. Věříme, že jsme maminkám udělali radost...